Diblík František Xaver (Nalžovice 1887 - 1955 Praha)
Odpočívající dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole F. X. Diblík 1936, olej/překližka, 20,5 x 27 cm, sklo, řezbovaný rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |